O firmě VLADIMÍR PLŠEK - ZDVIHACÍ ZAŘÍZENÍ

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O firmě
Hlavní činností firmy je provádění revizi, revizních zkoušek a inspekcí zdvihacích zařízení a školení osob, které tato zařízení obsluhují, dále pak osob odpovědných za technický stav a provoz. Praxi v oboru máme od roku 1986 a od roku 1994, kdy byla firma založena, jsme získali desítky spokojených zákazníků.
 
V průběhu naší práce jsme na základě požadavků zákazníků naši činnost rozšířili o prodej vázacích a manipulačních prostředků. Spolupracujeme s předními výrobci a dovozci těchto zařízení a jsme schopni Vám navrhnout obnovu vázacích prostředků a navrhnout technická řešení tak, aby odpovídala Vašim provozním požadavkům.

Spolupracujeme se servisními firmami, které provádějí komplexní servis zdvihadel a jeřábů, jako např. odstranění závad zjištěných při revizích, revizních zkouškách, inspekcích apod. a při odstraňování provozních poruch.

Na základě požadavků zákazníků jsme činnost rozšířili dále o provádění prohlídek ocelových konstrukcí.

V oblasti zdvihacích zařízení jako jsou jeřáby, kladkostroje, pracovní plošiny apod., ale i ocelových konstrukcí, u vázacích a manipulačních prostředků nebo školení jednotlivých profesí, vedeme zákazníkům evidenci těchto zařízení a osob, včetně sestavení plánů jednotlivých kontrolních úkonů, nebo školení a vždy před termínem plnění konkrétních činností se zákazníkem dohodneme termín provedení.

Ke všem činnostem vlastníme předepsaná osvědčení, oprávnění, živnostenské listy apod.

Jsme členy Společenstva techniků zdvihacích zařízení, Asociace odborných pracovníků v oblasti zdvihacích zařízení a členem Hospodářské komory České republiky.
STZZ
AZZ-ČR
HK-ČR
 

Copyright Vladimír Plšek. Všechna práva vyhrazena.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky